FRAXEL CO2 „FOTON”

Model: „FOTON CO2”
Najmocniejszy ablacyjny laser frakcyjny co2 skonstruowany na bazie modułów laserowych firmy COHERENT USA. Posiada certyfikat jakości dla wyrobów medycznych ISO 13485 i deklarację bezpieczeństwa CE wystawioną w Unii Europejskiej.
Laser frakcyjny CO2 jest przeznaczony dla gabinetów medycyny estetycznej i kosmetycznych oraz dla lekarzy chirurgów i ginekologów ponieważ wyposażony jest w trzy funkcje: frakcjonowanie skóry, cięcie i wypalanie zmian skórnych oraz rewitalizacji pochwy. Laser jest wyposażony w głowicę przegubową siedmioramienną z dwiema końcówkami zabiegowymi: frakcyjną i prostą do cięcia skóry oraz zestawem ginekologicznym do rewitalizacji pochwy dla ginekologów.

CENA BRUTO: 75 900 zł.

W zależności od wyposażenia oferujemy trzy modele lasera CO2:

1. „MAXIM-1” z KOŃCÓWKĄ FRAKCYJNĄ 
zakres zabiegów frakcyjnych do leczenia zmarszczek, dekoloryzacji skóry i pigmentacji, wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, blizny operacyjne, blizny po ospie, pory, rozstępy, oparzenia słoneczne, przekrwienia, plamy starcze itp. Wygładza skórę twarzy i wokół oczu, redukuje uszkodzenia słoneczne, poprawia wygląd i koloryt skóry, likwiduje brązowe przebarwienia, słoneczne i pigmentacyjne na twarzy, szyi, klatce, plecach, dłoniach i rękach. Zabiegi mogą być wykonywane na wszystkich częściach ciała: na całej twarzy (wraz z powiekami), szyi, dekolcie, dłoniach oraz każdym obszarze dotkniętym bliznami, rozstępami czy zmarszczkami.

Frakcjonowanie laserem CO2 „MAXIM-1” powoduje naruszenie od 5 do 50% obszaru skóry poddanego zabiegowi, co daje krótki czas regeneracji i minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Po zabiegu może pojawić się punktowe krwawienie oraz rumień, który utrzymujący się od 3 do 7 dni. Po tym okresie można zaobserwować wyraźną poprawę wyglądu skóry. Tworzenie nowego kolagenu trwa do 3 miesięcy. Przez cały ten czas skóra stale poprawia swój wygląd, aby po 3 miesiącach osiągnąć pełen rezultat terapii. Głowica frakcyjna skanuje w siedmiu zaprogramowanych kształtach: kwadrat, prostokąt, okrąg, trójkąt, romb, elipsa, linia prosta.

2. „MAXIM-2” Z KOŃCÓWKĄ FRAKCYJNĄ I LINIOWA 
dodatkowe zabiegi wycinania i usuwania zmian skórnych.Zabieg przeprowadzany jest techniką bezkontaktową. Oznacza to, że rękojeść zabiegowa nie ma styczności z opracowywanym miejscem. Precyzyjne wykonywanie nacięć czy usuwania przerostu tkanek, możliwe jest dzięki czerwonemu światłu lasera pilotującego tzw. pilota, którego wiązka pada z daleka, w określony przez lekarza punkt. Laser CO2 nie tylko tnie i sterylizuje tkankę. Dzięki niezwykle wysokiemu stopniowi adsorpcji w hemoglobinie, długość fali 10600nm, doskonale zamyka naczynia krwionośne, zmniejszając poziom uszkodzeń tkanek okolicznych oraz do pewnego stopnia zmniejszając doznania bólowe. Zabiegi operacyjne mogą więc być wykonywane z wykorzystaniem mniejszej dawki środków znieczulających, a usuwanie drobnych zmian nie wymaga zakładania szwów.

Zastosowanie: wycinanie brodawek, usuwanie znamion naskórkowych, usuwanie ziarniaków twarzy, usuwanie naczyniaków chłonnych, wycinanie torbielaków łojowych, wycinanie nabłoniaków i gruczolaków potowych i łojowych, usuwanie blizn przerostowych i zmian po trądziku bliznowcowym.

3. „MAXIM-3” Z ZESTAWEM GINEKOLOGICZNYM – do zabiegów rewitalizacji pochwy 

Niewątpliwym przebojem ostatnich miesięcy jest zabieg  – laserowego obkurczania pochwy.
Laserem MAXIM można przeprowadzać mało inwazyjnych i bardzo skutecznych zabiegi ginekologiczne. Laserowe obkurczanie pochwy i zapobieganie oraz redukcja objawów wysiłkowego nietrzymania moczu stały się dzięki laserowemu zabiegowi najlepszą metodą na tę dolegliwość.

Zalety lasera:

– bardzo dobre rezultaty terapii potwierdzone w USA certyfikatem FDA

– szybki zwrot inwestycji dzięki szerokiemu spektrum zastosowań

– pewność pracy i niezawodność w każdych warunkach

– precyzja usuwania zmian skórnych

– wysoka skuteczność terapeutyczna w zabiegach medycyny estetycznej.

– szeroki zakres terapii – trzy głowice zabiegowe do dowolnego zastosowania

– szybki i bezbolesny okres gojenia

– technologia COHERENT USA –  skaner zsynchronizowany z laserem

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość fali światła: 10600nm
Moc wiązki lasera: 60 w
Pole działania impulsu:

Głębokość ablacji

Energia impulsu

0.02~0.05 mm

2do 2,5 mm

od 4 do 250 mJ

Plamka naprowadzająca: Czerwona dioda 635nm,  5mW
Operowanie: Siedmioprzegubowe ramie z przeciwwagą
Tryb pracy: Ciągły, pojedynczy impuls, impuls interwałowy i super impuls
Pole skanowania: 20 mm x 20 mm
Grafika skanowania: Okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia
Tryb skanowania: Skanowanie losowe, normalne i z dużą ilością światła
Szybkość skanowania: Powyżej 10m/s
Odległości między
punktami
0.1 – 2.6 mm
System chłodzenia: Woda i powietrze
Waga: 60 kg
Wymiary: 65x48x117 cm
Zasilanie: 230V, 50 Hz, 2000W

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail:laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<