Endermologia LPG

URZĄDZENIE DO MASAŻU SSĄCEGO ENDERMOLOGICZNEGO I LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ – DOSTAWA I SZKOLENIE W CENIE

MODEL: „VACUUM FAT”

cena brutto: 65 000 zł.

Endermologia LPG z wymiennymi motor-rolkami , do zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę oraz drenażu limfatycznego z trzema głowicami: duża i mała rolkowa oraz ultradźwiękowa 40 Khz.

Duża głowica rolkowa wyposażone jest w wymienne nasadki z motor-rolkami. Rolki mogą obracać się w czterech kierunkach: współbieżnie do przodu i do tyłu oraz przeciw bieżnie do środka komory ssącej lub na zewnątrz. Daje to możliwość intensywnego fałdowania skóry w celu rozbicia tkanki tłuszczowej lub drenażu limfatycznego. Konstrukcja wymiennych rolek zapewnia nam ciągłość pracy w przypadku awarii silników w rolkach. Wymiana rolek trwa kilka sekund i możemy dalej pracować bez przerywania zabiegu. W zestawie dostarczamy dwa komplety rolek: dwie gładkie i dwie porowate – patrz foto poniżej. Do masażu motor-rolkami używa się specjalne kostiumy zabiegowe „BODYSUIT” – patrz galeria foto. W zestawie dostarczamy 10 sztuk kostiumów w trzech rozmiarach M, L i XL.

Mała głowica rolkowa posiada rolki wolno obrotowe (bez napędu) do zabiegów na małych powierzchniach: ręce, twarz itp.

Głowica ultradźwiękowa o częstotliwości drgań 40 Khz i mocy 50W bardzo skutecznie rozbija tkankę tłuszczową na głębokości do 5 cm.
Efekty działania widoczne są już po pierwszym zabiegu. Synergiczne działanie endermo-masażu i ultradźwięków uwidacznia się zanikaniem tkanki tłuszczowej po dwóch do trzech tygodni od zabiegu. Przyspieszenie procesu redukcji tłuszczu wymaga stosowania drenażu limfatycznego dwa razy w tygodniu.

 

 

 

 

Głowica ssąca                       nasadka rolkowa gładka      nasadka rolkowa porowata              głowica 40 KHz

W zestawie dostarczamy dwa komplety motor-rolek: dwie gładkie i dwie porowate oraz dwie nasadki rolkowe bez napędu do masażu rąk i twarzy.