EPIL-6

Urządzenie sześciofunkcyjne typu E-light i E_SHR wyposażone w najnowocześniejsze głowice zabiegowe, które daje najwięcej możliwości zabiegowych. Jest to jedynym tego rodzaju urządzeniem na Europejskim rynku. Funkcja E-LIGHT i E-SHR jest wykonana w technologii „Electro-Optical-Synergy” – połączeniem energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji i wszystkich terapii jakie na tym urządzeniu można wykonywać.

OPIS FUNKCJI:

1-2. E-light i E-SHR w systemie VPL i IN MOTION:

Funkcją E-light możemy wykonać terapie:

1. 750 nm i 690 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze

2. 640 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej

3. 590 nm – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry

4. 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry

5. 530 nm – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji

6. 480 nm – stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych

7. 430 nm – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Urządzenie może pracować jako E-light lub E-SHR. W systemie E-light VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych. E-light daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 20 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
System E-SHR to technologia „IN MOTION” polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL

3. Laser Nd:Yag wyposażony jest w trzy filtry: 532, 1064 i 1320 nm. Energia wiązki lasera regulowana jest w zakresie 10 – 2000 mJ i emitowana w czasie 10 ns. Głowica laserowa posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera  na punkty zabiegowe. Laser Nd:Yag jest przeznaczona do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie drobnych naczynek krwionośnych (pajączków), rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.

NOWY ZABIEG KOSMETYCZNY: Laserowy peeling węglowy wykonywany jest za pomocą lasera o długości fali 1320 nm. Ta długość światła przynosi najlepsze rezultaty w oczyszczaniu i liftingu skóry. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry pokrytej emulsją węglową. Preparat węglowy nałożony na skórę, wnika głęboko do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W trakcie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego, powodując „mikroeksplozje”. Zachodzące mikroeksplozje powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację kolagenu. Zabieg jest bezbolesny i relaksujący. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i lekko napięta.

4. Plasma Skin – Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia.
plazmawskazania:
– Blefaroplastyka powieki górnej i dolnej
– Lifting twarzy i szyi
– Lifting nadmiaru skóry na ramionach i brzuchu
– Lifting okolicy pępka
– Rozstępy
– Niefarmakologiczne zabiegi na trądzik
– Blizny potrądzikowe
– Blizny i bliznowce
– Przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy posłoneczne)
– Brodawki

5. RF – Thermocool posiada głowicę typu bipolar o częstotliwości 5 Mhz i mocy 50W z trzema różnej wielkości końcówkami do zabiegów na twarz i ciało zaprogramowana jako niezależna funkcja do liftingu i odchudzania. Głowica posiada system chłodzenia Peltiera umożliwiający schłodzenie skóry do +5°C

6. RF mikroigłowa to nowatorska metoda przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Głowica wyposażona jest w specjalne wymienne nasadki z 25,49 i 81 mikroigłami izolowanymi i nie izolowanymi, które posiadają regulację wkłucia w zakresie od 0,3 do 3 mm.

Frakcyjne Radiofrekfencja mikroigłowa zapewnia doskonałą skuteczności w odmładzaniu skóry, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwanie rozstępów poprzez selektywne oddziaływanie mikroigłami z równoczesną emisją fali radiowej na różnej głębokości skóry. Możemy przeprowadzać dwa rodzaje zabiegów. Zabiegi frakcyjnego rozgrzewania tkanki oraz zabiegi nakłuwania skóry na różnej głębokości regulowanej od 0,3 do 3 mm tak zwane zabiegi „ThermoNeedle”. Zabieg polega na wprowadzeniu  mikroigłami bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej. Na powierzchni 1,5 x 1,5 mm znajduje się 25, 48 lub 81 igieł izolowanych lub nie izolowanych, które wkłuwane są automatycznie przez system elektromagnetyczny. Nasadki z mikroigłami są sterylne i wymienne dla każdego klienta. Zakres parametrów: moc fali radiowej: 10 – 50 W, czas emisji od 1 do 4 sekund.

Zapytaj o cenę samodzielnie skomponowanej platformy „EPIL 1-13”. Otrzymasz szczegółową ofertę i warunki zakupu:

tel. 516829223,  502339374,email: laser@laser3000.pl