HIFU-1

„HIFU -1”  Głowica jednoliniowa.

Urządzenie wyposażone jest w pięć sond zabiegowych do twarzy i do ciała, które emitują energię do pięciu warstw skóry na głębokości:
1,5 mm  ,   3 mm  ,   4,5 mm  ,  8 mm  ,  13 mm. Fala ultradźwiękowa emitowana jest impulsowo jedną linią. Mamy możliwość regulowania długości linii, ilości impulsów i mocy.

1. TERAPIE NA TWARZ:
* Usuwanie zmarszczek
* Podnoszenie brwi i powieki
* Podnoszenie podbródka
* Odmładzanie skóry
Rezultatem zabiegu na twarz jest wyraźne uniesienie górnych powiek, napięcia skóry szyi, policzków, linii żuchwy i podbródka. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne. Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub dwóch poziomach głębokości: 1,5 i 3 mm w zależności od stanu skóry i celów terapii jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

2. TERAPIE NA CIAŁO:

* Redukcja tkanki tłuszczowej.
* Likwiduje nawisy skórne i zwiotczenia
* Ujędrnianie skóry.

Głowica jednoliniowa

Do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych technologia HIFU wykorzystuje energię fali ultradźwiękowej, która ogniskuje dzięki odpowiednio dobranym sondom na odpowiedniej głębokości pod skórą: 4,5 , 8 lub 13 mm. Zjawisko ogniskowania, powoduje że fale przechodzące przez skórę, charakteryzują się niewielką gęstością energii i dzięki temu nie wyrządzają szkody w powierzchniowych warstwach skóry. Na głębokości ogniskowania w jądrze koncentracji fale generują efekt mechaniczny i termiczny, który obkurcza włókna kolagenowe i przerywa wyłącznie błony komórek tłuszczowych bez powodowania uszkodzeń w tkankach sąsiadujących (naczyniach limfatycznych, krwionośnych, nerwach, mięśniach). Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry i celów terapii jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

Specyfikacja dla HIFU:
* sterowanie na dużym 15 cali monitorze
* energia regulowana od 0,1 do 1,5 J
* Kartridże: 1,5mm, 3mm, 4,5 mm, 8mm, 13mm.
* wydajność 10 000 impulsów
* częstotliwość 4 Mhz
* moc 100W
* zasilanie 220 – 240 V, 6 A

CENA BRUTTO: 25 500 zł.
Urządzenie może mieć zainstalowane za  dodatkową opłatą funkcję: Plasma Skin, Darsonwal, masaż ssący radialny i mikrodermabrazję diamentową.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów HIFU. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce. 

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail:laser@laser3000.pl