HIFU-3D

„HIFU 3D” Głowica wieloliniowa.

Urządzenie ma możliwość ustawienie szerokości pola zabiegowego, długości linii, odległości pomiędzy liniami w pionie i w poziomie. Na powierzchni głowicy emituje 26 punktów w 11 rzędach, łącznie emituje 286 punktów przenikania fal ultradźwiękowych. Urządzenie wyposażone jest w osiem sond zabiegowych do twarzy i do ciała, które emitują energię na głębokości:
1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm.

 1. TERAPIE NA TWARZ:
  * Usuwanie zmarszczek
  * Podnoszenie brwi i powieki
  * Podnoszenie podbródka
  * Odmładzanie skóry

Rezultatem zabiegu na twarz jest wyraźne uniesienie górnych powiek, napięcia skóry szyi, policzków, linii żuchwy i podbródka. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne. Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry i celów terapii jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

 1. TERAPIE NA CIAŁO:
  * Likwidacja tłuszczu
  * Likwiduje nawisy skórne i zwiotczenia
  * Ujędrnia skórę

Do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych technologia HIFU wykorzystuje energię fali ultradźwiękowej, która ogniskuje dzięki odpowiednio dobranym sondom na odpowiedniej głębokości pod skórą: 4,5 , 8, 10 lub 13 mm. Zjawisko ogniskowania, powoduje że fale przechodzące przez skórę, charakteryzują się niewielką gęstością energii i dzięki temu nie wyrządzają szkody w powierzchniowych warstwach skóry. Na głębokości ogniskowania w jądrze koncentracji fale generują efekt mechaniczny i termiczny, który obkurcza włókna kolagenowe i przerywa wyłącznie błony komórek tłuszczowych bez powodowania uszkodzeń w tkankach sąsiadujących (naczyniach limfatycznych, krwionośnych, nerwach, mięśniach). Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry i celów terapii jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

Specyfikacja dla HIFU 3D:
* sterowanie na dużym 15 cali monitorze
* energia regulowana od 0,1 do 2 J
* Kartridże: 1,5mm, 3mm, 4,5 mm, 8mm, 10 mm, 13mm, 16 mm.
* żywotność jednego kartridża do 10 000 impulsów
* częstotliwość 4 Mhz
* moc 100W
* zasilanie 220 – 240 V, 6 A

CENA BRUTTO: 36 000 zl
Urządzenie może mieć zainstalowaną za dodatkową opłatą funkcję: Plasma Skin, Darsonwal, masaż ssący radialny i mikrodermabrazję diamentową.

W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl