HIFU+RF

„FINALY”    Połaczenie technologii HIFU i RF

cena brutto: 25 500 zł.    cena promocyjna: 21 500 zł

Innowacyjny typ zabiegów na twarz i ciało, który pozwala na jednoczesne napięcie i ujędrnianie skóry, redukcję głębokiej i płytkiej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

„FINALY”  w odróżnieniu od urządzeń HIFU łączy w sobie dwie technologie, które dają maksymalną skuteczność:

  • HIFU: emisja energii mechanicznej – ultradźwięki ogniskowane
  • RF: emisja energii termicznej –  radiofrekwencja frakcyjna

„FINALY” wyposażone jest w trzy sondy zabiegowe: do twarzy i do ciała, które emitują energię do trzech warstw skóry na głębokości: 1,5 mm  ,   3 mm  ,   4,5 mm.

TERAPIE
* Odmładzanie skóry
* Usuwanie zmarszczek
* Podnoszenie brwi i powieki
* Podnoszenie podbródka
* Likwidacja tłuszczu
* Likwiduje nawisy skórne i zwiotczenia.

Rezultatem zabiegu na twarz jest wyraźne uniesienie górnych powiek, napięcia skóry szyi, policzków, linii żuchwy i podbródka. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne. Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry i celów terapii jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.
Do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych na dużej głębokości technologia HIFU-RF wykorzystuje energię fali ultradźwiękowej połączonej z radiofrekwencją, którą ogniskuje dzięki odpowiednio dobranym sondom na odpowiedniej głębokości pod skórą. Zjawisko ogniskowania, powoduje że fale przechodzące przez skórę, charakteryzują się niewielką gęstością energii i dzięki temu nie wyrządzają szkody w powierzchniowych warstwach skóry. Na głębokości ogniskowania w jądrze koncentracji fale generują efekt mechaniczny i termiczny, który obkurcza włókna kolagenowe i przerywa wyłącznie błony komórek tłuszczowych bez powodowania uszkodzeń w tkankach sąsiadujących (naczyniach limfatycznych, krwionośnych, nerwach, mięśniach). Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry i celów terapii jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i  gwarancję 24 m-ce. W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów HIFU + RF