Laser Diodowy „Hi-Tech”

LASER HI-TECH” to gwarancja najwyższej polskiej jakości oraz najlepszego wykonania wypracowana na drodze długoletniej działalności. Produkowane przez nas urządzenia konstruowane są na bazie podzespołów wytwarzanych przez światowych liderów elektroniki. Doświadczona załoga inżynierów, techników, montażystów i serwisantów gwarantuje trwałość i niezawodność urządzeń produkowanych w naszej firmie. Dbamy o stały rozwój i poszerzanie naszej oferty. Jakość naszych produktów potwierdzamy certyfikatami oraz 2 letnią gwarancją.

 PREZENTUJEMY NAJSKUTECZNIEJSZE LASERY DIODOWE W POLSKIEJ TECHNOLOGII
„HI – TECH”

LASER DIODOWY „EPIL 810P”     >>>    PRODUKT POLSKI „HI-TECH”

 cena brutto: 39 900 zł.

Prezentujemy nasz najnowszy laser diodowy przenośny o wymiarach: 50 x 32 x 23 cm i wadze 20 kg. Laser został opracowany przez naszych konstruktorów i wykonany wyłącznie na bazie polskich i niemieckich podzespołów. Laser  spełnia najwyższe standardy: maksymalna energia regulowana w przedziale od 10 do 100 J/cm2 , czas emisji fali światła ustawiany automatycznie od 10 do 400 ms – ustawienia według cech osobowych pacjenta. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 8° C.,  pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Laser diodowy przeznaczony jest również do Thermoliftingu. Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych…
czytaj więcej o laserze EPIL-810P


LASER DIODOWY „EPIL 810S”epil810    >>>   PRODUKT POLSKI „HI-TECH”
cena brutto: 59 900 zł.

Prezentujemy nasz najnowszy laser diodowy wykonany w wersji stacjonarnej. Laser został opracowany przez naszych konstruktorów i wykonany wyłącznie na bazie polskich podzespołów. Głowica diodowa skonstruowana na bazie stosów diodowych SOLID STATE USA zapewnia stabilność zabiegów i najdłuższą żywotność. Laser umożliwia pracę ma bazie zaprogramowanych parametrów dobieranych w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych przydatny dla lekarzy i kosmetologów. Laser diodowy o maksymalnej energii do 100 J/cm2 i czasie emisji światła do 400 ms, spełnia najwyższe standardy technologii „HI-TECH”. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C.,  pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Laser diodowy przeznaczony jest również do Thermoliftingu.

Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych. 
czytaj więcej informacji o „EPIL810S”


SERIA LASERÓW WIELOFUNKCYJNYCH „DUAL 1-3” 

Prezentujemy nową serię laserów diodowych „DUAL 1-3” w których mogą być zainstalowane rożne dodatkowe funkcje. Wybór tych funkcji należy do Państwa. Można dowolnie skompletować własne urządzenie.
Poniżej przedstawiamy trzy nasza propozycje z kalkulacją wyrobów. ⇓  ⇓   ⇓

PODWÓJNY LASER  –  model: „DUAL1”  –   LASER DIODOWY + LASER Nd Yag + PLAZMA AZOTOWAdual1
Cena brutto: 83 900 zł.           PRODUKT POLSKI

Laser wyposażony jest w trzy technologie: Laser Diodowy „HI-TECH” , Laser Nd Yag i Plazmę azotową :
1. Laser diodowy idealny 
do zabiegów epilacji i thermoliftingu, spełnia najwyższe standardy technologii „HI-TECH”
2. Laser Nd Yag przeznaczony do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego, leczenia grzybicy paznokci.
3. 
„PLASMA SKIN”     NOWA TECHNOLOGIA – PLAZMA AZOTOWA
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia.
KOSZTOTYS: Laser diodowy 59900 zł + laser Nd Yag 18000 zł + plazma 6000 zł = 83900 zł.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…
czytaj więcej informacji o „DUAL-1”


Model:  „DUAL-2”        URZĄDZENIE Z SZEŚCIOMA FUNKCJAMI
LASER DIODOWY  +  E-LIGHT VPL  +  E-SHR  +  RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA + PLAZMA AZOTOWAdual1
Cena brutto: 109 900 zł.            PRODUKT POLSKI

Laser wyposażony jest w sześć technologii:  Laser Diodowy „HI-TECH”, E-light,  E- SHR, RF Thermocool i RF Frakcyjna Mikroigłowa  :
1. Laser diodowy
do zabiegów epilacji i thermoliftingu .
2-3. Elight i E-SHR z systemem IN MOTION, wyposażono w głowicę 15×50 mm do zabiegów: usuwanie włosów metodą E-SHR, przywracanie elastyczności skóry, fotoodmładzanie skóry, regeneracja kolagenu, usuwanie pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych, leczenie trądziku i terapia antybakteryjna, zamykanie naczynek krwionośnych i teleangiektazji.
4-5. Radiofrekwencja bipolarna i Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa – dwie głowice RF bipolar 5 Mhz i głowica mikroigłowa 81 igieł i 25 igieł.
6. „PLAZMA SKIN”     NOWA TECHNOLOGIA – PLAZMA AZOTOWA
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia.
KOSZTORYS: laser diodowy 59900 zł + Elight ESHR 25000 zł + RF bipolarna i mikroigłowa  19000 zł + plazma 6000 zł = 109900 zł.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…

czytaj więcej informacji o  „DUAL-2”


Model:  „DUAL3”      URZĄDZENIE Z SIEDMIOMA FUNKCJAMI
LASER DIODOWY + LASER Nd Yag + E-LIGHT VPL+  E-SHR + RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA + PLAZMA AZOTOWA
Cena brutto: 127 900 zł.dual2              PRODUKT POLSKI

Laser wyposażony jest w siedem technologii: Laser diodowy „HI-TECH” ,  laser Nd Yag, E-light, E-SHR, RF Thermocool i RF frakcyjna mikroigłowa :
1. Laser diodowy
do zabiegów epilacji i thermoliftingu.
2-3. Elight i E-SHR IN MOTION wyposażono w głowicę 15×50 mm do zabiegów: usuwanie włosów, przywracanie elastyczności skóry, fotoodmładzanie skóry, regeneracja kolagenu, usuwanie pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych, leczenie trądziku i terapia antybakteryjna, zamykanie naczynek krwionośnych i teleangiektazji.
4-5. Radiofrekwencja bipolarna i Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa – dwie głowice RF bipolar 5 Mhz i głowica mikroigłowa 81 I 25  mikroigieł.
6. Laser Nd Yag jest przeznaczony do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego oraz leczenia grzybicy paznokci.
7.  „PLAZMA SKIN”     NOWA TECHNOLOGIA – PLAZMA AZOTOWA
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia.
KALKULACJA: laser diodowy 59900 zł + Elight ESHR 25000 zł + laser Nd Yag 18000 zł + RF bipolarna i mikroigłowa 19000 zł + plazma 6000 zł. = 127900 zł.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…

czytaj więcej informacji o  „DUAL-3”


W cenie laserów zapewniamy: dostawę, uruchomienie i instruktarz obsługi oraz szkolenie z obsługi i wykonywania zabiegów laserowych zakończone wydaniem DYPLOMU. Szkolenie przeprowadza doświadczona kosmetolog prowadząca własny gabinet. Laser diodowy posiada: CE, Deklarację Bezpieczeństwa i skuteczności oraz 2 lata gwarancji.