Laser Diodowy „Hi-Tech”

LASER HI-TECH” to gwarancja najwyższej polskiej jakości oraz najlepszego wykonania wypracowana na drodze długoletniej działalności. Produkowane przez nas urządzenia konstruowane są na bazie podzespołów wytwarzanych przez światowych liderów elektroniki. Doświadczona załoga inżynierów, techników, montażystów i serwisantów gwarantuje trwałość i niezawodność urządzeń produkowanych w naszej firmie. Dbamy o stały rozwój i poszerzanie naszej oferty. Jakość naszych produktów potwierdzamy certyfikatami oraz 2 letnią gwarancją.

 PREZENTUJEMY NAJSKUTECZNIEJSZE LASERY DIODOWE W POLSKIEJ TECHNOLOGII
„HI – TECH”

LASER DIODOWY „EPIL 810P”     >>>    PRODUKT POLSKI „HI-TECH”

 cena brutto: 59 000 zł.

Prezentujemy nasz najnowszy laser diodowy przenośny o wymiarach: 50 x 32 x 23 cm i wadze 20 kg. Laser został opracowany przez naszych konstruktorów i wykonany wyłącznie na bazie polskich i niemieckich podzespołów. Laser  spełnia najwyższe standardy: maksymalna energia regulowana w przedziale od 10 do 120 J/cm2 , czas emisji fali światła ustawiany automatycznie od 10 do 600 ms – ustawienia według cech osobowych pacjenta. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C.,  pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Laser diodowy przeznaczony jest również do Thermoliftingu. Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych…
czytaj więcej o laserze EPIL-810P


LASER DIODOWY „EPIL 810S”epil810    >>>   PRODUKT POLSKI „HI-TECH”
cena brutto: 85 000 zł.

Prezentujemy nasz najnowszy laser diodowy wykonany w wersji stacjonarnej. Laser został opracowany przez naszych konstruktorów i wykonany wyłącznie na bazie polskich podzespołów. Głowica diodowa skonstruowana na bazie stosów diodowych SOLID STATE USA zapewnia stabilność zabiegów i najdłuższą żywotność. Laser umożliwia pracę ma bazie zaprogramowanych parametrów dobieranych w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych przydatny dla lekarzy i kosmetologów. Laser diodowy o maksymalnej energii do 150 J/cm2 i czasie emisji światła do 900 ms, spełnia najwyższe standardy technologii „HI-TECH”. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C.,  pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Laser diodowy przeznaczony jest również do Thermoliftingu.

Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych. 
czytaj więcej informacji o „EPIL810S”


PODWÓJNY LASER  –  model: „DUAL1”  –   LASER DIODOWY + LASER Nd Yag + PLAZMA AZOTOWAdual1
Cena brutto: 120 000 zł.           PRODUKT POLSKI

Laser wyposażony jest w trzy technologie: Laser Diodowy „HI-TECH” , Laser Nd Yag i Plazmę azotową :
1. Laser diodowy idealny 
do zabiegów epilacji i thermoliftingu, spełnia najwyższe standardy technologii „HI-TECH”
2. Laser Nd Yag przeznaczony do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego, leczenia grzybicy paznokci.
3. 
„PLASMA SKIN”     NOWA TECHNOLOGIA – PLAZMA AZOTOWA
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia. Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych…
czytaj więcej informacji o „DUAL-1”


Model:  „DUAL-2”        URZĄDZENIE Z SZEŚCIOMA FUNKCJAMI
LASER DIODOWY  +  E-LIGHT VPL  +  E-SHR  +  RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA + PLAZMA AZOTOWAdual1
Cena brutto: 135 000 zł.            PRODUKT POLSKI

Laser wyposażony jest w sześć technologii:  Laser Diodowy „HI-TECH”, E-light,  E- SHR, RF Thermocool i RF Frakcyjna Mikroigłowa  :
1. Laser diodowy
do zabiegów epilacji i thermoliftingu .
2-3. Elight i E-SHR z systemem IN MOTION, wyposażono w głowicę 15×50 mm do zabiegów: usuwanie włosów metodą E-SHR, przywracanie elastyczności skóry, fotoodmładzanie skóry, regeneracja kolagenu, usuwanie pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych, leczenie trądziku i terapia antybakteryjna, zamykanie naczynek krwionośnych i teleangiektazji.
4-5. Radiofrekwencja bipolarna i Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa – dwie głowice RF bipolar 5 Mhz i głowica mikroigłowa 81 igieł i 25 igieł.
6. „PLAZMA SKIN”     NOWA TECHNOLOGIA – PLAZMA AZOTOWA
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia. Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych…
czytaj więcej informacji o  „DUAL-2”


Model:  „DUAL3”      URZĄDZENIE Z SIEDMIOMA FUNKCJAMI
LASER DIODOWY + LASER Nd Yag + E-LIGHT VPL+  E-SHR + RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA + PLAZMA AZOTOWA
Cena brutto: 145 000 zł.dual2              PRODUKT POLSKI

Laser wyposażony jest w siedem technologii: Laser diodowy „HI-TECH” ,  laser Nd Yag, E-light, E-SHR, RF Thermocool i RF frakcyjna mikroigłowa :
1. Laser diodowy
do zabiegów epilacji i thermoliftingu.
2-3. Elight i E-SHR IN MOTION wyposażono w głowicę 15×50 mm do zabiegów: usuwanie włosów, przywracanie elastyczności skóry, fotoodmładzanie skóry, regeneracja kolagenu, usuwanie pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych, leczenie trądziku i terapia antybakteryjna, zamykanie naczynek krwionośnych i teleangiektazji.
4-5. Radiofrekwencja bipolarna i Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa – dwie głowice RF bipolar 5 Mhz i głowica mikroigłowa 81 I 25  mikroigieł.
6. Laser Nd Yag jest przeznaczony do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego oraz leczenia grzybicy paznokci.
7.  „PLAZMA SKIN”     NOWA TECHNOLOGIA – PLAZMA AZOTOWA
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia. Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych…
czytaj więcej informacji o  „DUAL-3”


W cenie laserów zapewniamy: dostawę, uruchomienie i instruktarz obsługi oraz szkolenie z obsługi i wykonywania zabiegów laserowych zakończone wydaniem DYPLOMU. Szkolenie przeprowadza doświadczona kosmetolog prowadząca własny gabinet. Laser diodowy posiada: CE, Deklarację Bezpieczeństwa i skuteczności oraz 2 lata gwarancji.