Laser Diodowy „Hi-Tech”

LASER HI-TECH” to gwarancja najwyższej polskiej jakości oraz najlepszego wykonania wypracowana na drodze długoletniej działalności. Produkowane przez nas urządzenia konstruowane są na bazie podzespołów wytwarzanych przez światowych liderów elektroniki. Doświadczona załoga inżynierów, techników, montażystów i serwisantów gwarantuje trwałość i niezawodność urządzeń produkowanych w naszej firmie. Dbamy o stały rozwój i poszerzanie naszej oferty. Jakość naszych produktów potwierdzamy certyfikatami oraz 2 letnią gwarancją.


LASER DIODOWY „EPIL 3D”  >>> EPILACJA TRZEMA WIĄZKAMI ŚWIATŁA:  755nm + 808nm + 1064nm 
cena brutto: 59 900 zł.

Prezentujemy nasz najnowszy laser diodowy z trzema wiązkami laserowego światła: 755 nm, 810 nm, 1064 nm co zapewnia wysoką skuteczność zabiegów epilacji, stabilność wiązki światła i najdłuższą żywotność głowicy. Laser „3D” umożliwia pracę w szerokim zakresie precyzyjnych ustawień parametrów zabiegów. Trzy wiązki światła emitowane są z maksymalną energą do 100 J/cm2 w czasie emisji światła do 400 ms. Laser „3D” spełnia najwyższe standardy technologii „HI-TECH”. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C.,  pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Laser „3D” przeznaczony jest również do Thermoliftingu.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych. ….
czytaj więcej informacji o „EPIL 3D”


SERIA LASERÓW WIELOFUNKCYJNYCH „DUAL 1-3” 

Prezentujemy nową serię laserów diodowych „DUAL 1-3” w których mogą być zainstalowane rożne dodatkowe funkcje. Wybór tych funkcji należy do Państwa. Można dowolnie skompletować własne urządzenie.
Poniżej przedstawiamy trzy nasza propozycje. ⇓  ⇓   ⇓

PODWÓJNY LASER  –  model: „DUAL-1”  –   LASER DIODOWY 810nm + E-SHR + E-light
Cena brutto: 67 900 zł.

Najlepszym sposobem usuwania niepożądanego owłosienia jest terapia łącząca  w sobie zarówno laser diodowy, o zróżnicowanych czasach trwania impulsów i energię świetlną z energią fal o częstotliwości fal radiowych, emitowanych przez E-SHR. Laser wyposażony jest w trzy technologie, które zapewniają wysoką skuteczność i szeroką gamę możliwości terapeutycznych:
1. Laser diodowy 810 nm idealny 
do zabiegów epilacji włosów ciemnych i najbardziej niepożądanych włosów terminalnych. 
2. 
Technologia E-SHR 640 nm do epilacji termalnej, pozwala na usunięcie cienkich włosów o jaśniejszym zabarwieniu.
3. Technologia E-light wyposażona w osiem filtrów zabiegowych rozszerz możliwości terapii impulsowym światłem.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…
czytaj więcej informacji o „DUAL-1”


Model:  „DUAL-2”        URZĄDZENIE Z PIĘCIOMA FUNKCJAMI
LASER DIODOWY  +  E-LIGHT VPL  +  E-SHR  +  RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA
Cena brutto: 84 900 zł.

Laser wyposażony jest w pięć technologii:  Laser Diodowy „HI-TECH”, E-light,  E- SHR, RF Thermocool i RF Frakcyjna Mikroigłowa  :
1. Laser diodowy
do zabiegów epilacji i thermoliftingu .
2-3. Elight i E-SHR z systemem IN MOTION, wyposażono w głowicę 15×50 mm do zabiegów: usuwanie włosów metodą E-SHR, przywracanie elastyczności skóry, fotoodmładzanie skóry, regeneracja kolagenu, usuwanie pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych, leczenie trądziku i terapia antybakteryjna, zamykanie naczynek krwionośnych i teleangiektazji.
4-5. Radiofrekwencja bipolarna i Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa – dwie głowice RF bipolar 5 Mhz i głowica mikroigłowa 81 igieł i 25 igieł.

Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…
czytaj więcej informacji o  „DUAL-2”


Model:  „DUAL3”      URZĄDZENIE Z SZEŚCIOMA FUNKCJAMI
LASER DIODOWY + LASER Nd Yag + E-LIGHT VPL+  E-SHR + RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA
Cena brutto: 105 900 zł.

Laser wyposażony jest w sześć technologii: Laser diodowy „HI-TECH” ,  laser Nd Yag, E-light, E-SHR, RF Thermocool i RF frakcyjna mikroigłowa :
1. Laser diodowy
do zabiegów epilacji i thermoliftingu.
2-3. Elight i E-SHR IN MOTION wyposażono w głowicę 15×50 mm do zabiegów: usuwanie włosów, przywracanie elastyczności skóry, fotoodmładzanie skóry, regeneracja kolagenu, usuwanie pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych, leczenie trądziku i terapia antybakteryjna, zamykanie naczynek krwionośnych i teleangiektazji.
4-5. Radiofrekwencja bipolarna i Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa – dwie głowice RF bipolar 5 Mhz i głowica mikroigłowa 81 I 25  mikroigieł.
6. Laser Nd Yag jest przeznaczony do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego oraz leczenia grzybicy paznokci.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…

czytaj więcej informacji o  „DUAL-3”


W cenie laserów zapewniamy: dostawę, uruchomienie i instruktarz obsługi oraz szkolenie z obsługi i wykonywania zabiegów laserowych zakończone wydaniem DYPLOMU. Szkolenie przeprowadza doświadczona kosmetolog prowadząca własny gabinet. Laser diodowy posiada: CE, Deklarację Bezpieczeństwa i skuteczności oraz 2 lata gwarancji.