Laser Nd Yag – produkt polski „Laser Hi-Tech”

LASER HI-TECH” to gwarancja najwyższej polskiej jakości oraz najlepszego wykonania wypracowana na drodze długoletniej działalności. Produkowane przez nas urządzenia konstruowane są na bazie podzespołów wytwarzanych przez światowych liderów elektroniki. Doświadczona załoga inżynierów, techników, montażystów i serwisantów gwarantuje trwałość i niezawodność urządzeń produkowanych w naszej firmie. Dbamy o stały rozwój i poszerzanie naszej oferty. Jakość naszych produktów potwierdzamy certyfikatami oraz 2 letnią gwarancją.

        

Laser Nd Yag pikosekundowy Model: „PIKO-SEK”  NOWOŚĆ ! SKUTECZNY I BEZBOLESNY !

Cena brutto: 29 000 zł.

Laser Nd Yag w wersji stacjonarnej na kołkach wykonany w obudowie aluminiowej lakierowanej proszkowo w kolorze białym. Wykończenie płytami plexi w kolorze białym lub czarnym z elementami chromowanymi. Laser posiada system pracy pikosekundowy, maksymalną energię wiązki światła do 2000 mJ. Emituje cztery długości światła laserowego: 532/755/1064/1320 nm. Przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, rumienia i teleangiektazji, drobnych naczynek (pajączki), przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…
więcej informacji


Model: „QTS-10”     Laser Q-Switches Nd Yag (10ns) w wersji przenośnej

Cena brutto: 19 000 zł.

Laser Nd Yag Q-switched w wersji przenośnej posiada system pracy nanosekundowy 10 ns oraz trzy długości światła laserowego: 1064/532/1320 nm i energię do 2000 mJ/cm2. Przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, usuwania rumienia i teleangiektazji, bardzo drobnych naczynek (pajączki), przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające . 
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…  
więcej informacji 


 Model: „QTS-20”     Laser Q-Switched Nd Yag (10ns) , wykonanie stacjonarne na kułkach
Cena brutto: 20 900 zł.

Laser Nd Yag Q-switched w wersji stacjonarnej na kołkach wykonany w obudowie aluminiowej lakierowanej proszkowo w kolorze białym. Wykończenie płytami plexi w kolorze białym lub czarnym z elementami chromowanymi. Laser posiada system pracy nanosekundowy 10 ns, maksymalną energię wiązki światła do 2000 mJ/cm2. Emituje trzy długości światła laserowego: 1064/532/1320 nm. Przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, rumienia i teleangiektazji, bardzo drobnych naczynek (pajączki), przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce… 
więcej informacji


Model: „QTS-30”    Laser Q-Switched Nd Yag (10 ns) z plazmą azotową – wykonanie stacjonarne na kółkach
Cena brutto: 26 900 zł.

Jest to laser „QTS-GL20” z dodatkową funkcją „PLASMA SKIN”. System pracy nanosekundowy 10 ns.
Zakres wykonywanych zabiegów: peeling węglowy, rumienia i teleangiektazji, bardzo drobnych naczynek (pajączki), przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające. Dodatkowa funkcja PLAZMA AZOTOWA to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej. Zabiegi: blefaroplastyka powieki górnej i dolnej, lifting twarzy i szyi (spłycanie zmarszczek) , usuwanie rozszerzonych naczynek krwionośnych, brodawek, torbieli, prosaków, włókniaków.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce… 
więcej informacji   


LASER „QTS-40”   Laser Q-Switched Nd Yag (10ns) z radiofrekwencją:   RF Thermocool + RF Mikroigłowa + Plazma Azotowa
Cena brutto: 39 900 zł.

Jest to laser „QTS-GL20” z funkcjami: „PLASMA SKIN”, „RF BIPOLARNA”, FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA”.   System pracy nanosekundowy 10 ns.
Zakres wykonywanych zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, bardzo drobnych naczynek (pajączki), przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające. Dodatkowe funkcje RF Bipolarna i RF Mikroigłowa pozwalają rozszerzyć możliwości lasera o zabiegi odchudzające, leczenia rozstępów i  ujędrniania tkanki oraz zabiegi odmładzające. Plazma Azotowa to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce… więcej informacji 


Model: QTS-80″
Laser Nd Yag Q-Switched z funkcją „Long Pulse” do zamykania naczynek.

Cena brutto: 35 000 zł.
Dwa lasery w jednym:
1. Q-Switched Nd Yag (10ns) nanosekundowy: 532, 1064, 1320 nm
2. Long Pulse  milisekundowy, z regulacją czasu impulsu od 10-40 ms: 1064 nm

Jest to laser w którym zainstalowaliśmy dwa systemy pracy. System nanosekundowy 10 ns i system milisekundowy z regulacją od 10 do 40 ms, tak zwany „LONG PULS” z długim impulsem, który pozwala na głęboką koagulację w głębokie struktury naczyniowe. Laserem możemy usunąć naczynka średniej wielkości na twarzy i udach. Laser jest wyposażony w trzy długości laserowego światła: 532 i 1064, 1320 nm oraz tubę powiększającą punkt naświetlania od 1 do 9 mm.
Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego, peeling węglowy. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.
LASER MOŻE BYĆ WYPOSAŻONY W DODATKOWE FUNKCJE:  Plasma Skin – koszt: 5000 zł

więcej informacji