Laser Nd Yag – produkt polski „Laser Hi-Tech”

LASER HI-TECH” to gwarancja najwyższej polskiej jakości oraz najlepszego wykonania wypracowana na drodze długoletniej działalności. Produkowane przez nas urządzenia konstruowane są na bazie podzespołów wytwarzanych przez światowych liderów elektroniki. Doświadczona załoga inżynierów, techników, montażystów i serwisantów gwarantuje trwałość i niezawodność urządzeń produkowanych w naszej firmie. Dbamy o stały rozwój i poszerzanie naszej oferty. Jakość naszych produktów potwierdzamy certyfikatami oraz 2 letnią gwarancją.

        LASER „YAG 2000P”  –  NAJMOCNIEJSZY LASER  PRZENOŚNY  Nd Yag  Q-switched
Cena brutto: 17 000 zł.

Laser Nd Yag Q-switched w wersji przenośnej posiada trzy długości światła laserowego: 1064/532/1320 nm i energię do 2000 mJ/cm2. Przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające . 
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…  
więcej informacji 


YAD 2000LASER „YAG 2000S”  – PROFESIONALNY LASER  Nd Yag  Q-switched
Cena brutto: 19 000 zł.

Laser Nd Yag Q-switched w wersji stacjonarnej na kołkach wykonany w obudowie aluminiowej lakierowanej proszkowo w kolorze białym. Wykończenie płytami plexi w kolorze białym lub czarnym z elementami chromowanymi. Laser posiada maksymalną energię wiązki światła do 2000 mJ/cm2. Emituje trzy długości światła laserowego: 1064/532/1320 nm. Przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce… 
więcej informacji


LASER „YAG 2000-PLAZMA” 
PROFESIONALNY LASER  Nd Yag  Q-switched z dodatkową funkcją „PLASMA SKIN”
Cena brutto: 29 000 zł.

Jest to laser YAG 2000S z dodatkową funkcją „PLASMA SKIN”.
Zakres wykonywanych zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające. Dodatkowa funkcja PLAZMA AZOTOWA to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej. Zabiegi: blefaroplastyka powieki górnej i dolnej, lifting twarzy i szyi (spłycanie zmarszczek) , usuwanie rozszerzonych naczynek krwionośnych, brodawek, torbieli, prosaków, włókniaków.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce… 
więcej informacji   


LASER „YAG 2000-4F”  CZTERY FUNKCJE: LASER Nd Yag + RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA + PLAZMA AZOTOWA
Cena brutto: 39000 zł.

Jest to laser YAG 2000S z funkcjami: „PLASMA SKIN”, „RF BIPOLARNA”, FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA”.
Zakres wykonywanych zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające. Dodatkowe funkcje RF Bipolarna i RF Mikroigłowa pozwalają rozszerzyć możliwości lasera o zabiegi odchudzające, leczenia rozstępów i  ujędrniania tkanki oraz zabiegi odmładzające. Plazma Azotowa to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce… więcej informacji 


Laser „YAG L-P”  Nd Yag Long Pulse z Plazmą Azotową
Cena brutto: 48 000 zł.

LASER MEDYCZNY Nd Yag w technologii VSP (zmiennego kwadratowego impulsu) jest zaprojektowany do szerokiej gamy zabiegów naczyniowych i estetycznych. Jest laserem z długim impulsem, który pozwala na głęboką koagulację w głębokie struktury naczyniowe i zapewnia dogłębne fotoodmładzanie na wszystkich fototypach skóry.
Laser jest wyposażony w dwie długości laserowego światła: 532 i 1064 nm i funkcję Plasme Skin.

więcej informacji