PLATFORMA MAXIM-EPIL

Multi aplikacyjna platforma zabiegowa, która może obsługiwać różne typy zaawansowanych technologii dla kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. 

Wykaz zainstalowanych technologii:

* Światło impulsowe w technologii FPL® z głowicami typu E-light
* Światło impulsowe w technologii FPL® z głowicami typu E-SHR 
* Laser Nd:YAG nanosekundowy z końcówkami 532, 1064 i 1320 nm
* Laser Nd:YAG nanosekundowy z końcówką 755 nm – PLASTER MIODU
* Fale radiowe mikroigłowe z igłami izolowanymi i nie izolowanymi
* Radiofremwencja powierzchniowa THERMAGE
* RF bipolarne z chłodzeniem skóry THERMOCOOL
* RF multipolarna z głowicami siedmiobiegunowymi do dużych powierzchni
* Ultradźwięki 40 KHz do zabiegów lipolizy 
* Mikroprądy wysokiej częstotliwości PLASMA SKIN
* Mikroprądy DARSONVAL
* Endomasaż radialny
* M
ikrodermabrazja diamentowa
* Kriolipoliza.

To użytkownik komponuje urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności, wybierając spośród zaproponowanych funkcji i głowic zabiegowych. Dowolnie skomponowane urządzenie może być modyfikowane na każdym etapie eksploatacji po przez zamontowanie dodatkowych funkcji i głowic.

Opis technologii:
1. Światło impulsowe w technologii FPL® (Fractional Pulsed Light) jest emitowane przez specjalnie skonstruowane głowice z kryształem frakcyjnym. Frakcjonowanie wiązki światła o określonej długości: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690 i 750 nm, powoduje głębsze przenikanie impulsów światła do skóry a dzięki temu zabiegi stają się wielokrotnie skuteczniejsze. Na przykład zabiegi fotoodmładzania, redukcji przebarwień i wybielanie skóry zwiększają skuteczność w stosunku do tradycyjnych IPL-i o 50%.  Głowice posiadają kryształy szafiru o powierzchnia naświetlania 15 x 50 mm, emituje światło o energii do 50 J/cm2 a równocześnie emitowane fale radiowe o częstotliwości 5 Mhz wytwarzają moc do 50 W. Podczas zabiegu skóra jest chłodzona do temperatury -8 st. C.
2. Światło impulsowe w technologii FPL® (Fractional Pulsed Light) z głowicą typu E-SHR (IN MOTION) o długości światła 690  nm, zwiększa skuteczność usuwania włosów w stosunku do tradycyjnych IPL-i o 50%. Powierzchnia naświetlania kryształem szafiru 15 x 50 mm. Energia impulsów światła do 50 J/cm2. Moc fal radiowych do 50 J/cm2 o częstotliwości 5 Mhz. Chłodzenie skóry do -8 st. C.
3. Laser Nd:Yag Q-Switch z końcówkami: 532 nm, 1064nm i 1320 nm, emituje impulsy światła laserowego o mocy do 2000 mJ w czasie 10 ns.
4. Laser Nd:Yag z końcówką 755 nm – „Plaster Miodu” do zabiegów resurfacingu skóry.


5. Radiofrekwencja bipolarna z chłodzeniem – Thermocool – trzy końcówki dla różnych obszarów zabiegowych, stosowana do liftingu i zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrniania tkanki. 

6. Radiofrekwencja multipolarna – sześciobiegunowa do redukcji tkanki tłuszczowej na dużych powierzchniach. Moc RF do 50 Wat, częstotliwość fali 5 MHz.

7. Radiofrekwencja mikroigłowa z głowicą do automatycznego wkłucia z nasadkami 81 igieł nie izolowanych i 49 igieł izolowanych.

8. Radiofremwencja powierzchniowa Thermage – trzy końcówki dla różnych obszarów zabiegowych.

 

 

 

 

 

 

 

9. Ultradźwięki kawitacyjne 40 Khz do zabiegów lipolizy.

10. Masaż próżniowy radialny – trzy końcówki dla różnych obszarów zabiegowych.

11. Mikrodermabrazja diamentowa.
12. Mikroprądy – Darsonval.
13. Plasma Skin.

Wybierając z pośród 13-stu zaproponowanych funkcji można samemu skomponować urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności.

Zapytaj o cenę samodzielnie skomponowanej platformy „MAXIM-EPIL 1-13”. Otrzymasz szczegółową ofertę i warunki zakupu:

tel. 516829223,  502339374,email: laser@laser3000.pl

ZOBACZ NASZE PROPOZYCJE