PLATFORMA MAXIM-THERMEGA

Platforma zabiegowa, która umożliwia łączenie różnych typów fal elektromagnetycznych i mikroprądów. System obsługuje: RF bipolarne z chłodzeniem skóry tzw. THERMOCOOL, RF multipolarne, RF mikroigłowe i powierzchniowe oraz mikroprądy wysokiej częstotliwości: Darsonwal i Plasma Skin.

rf mikroigłowa
Wersja biała lub czarna

PLATFORMA MOŻE OBSŁUGIWAĆ SIEDEM GŁOWIC:

1. Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa z igłami izolowanymi i nie izolowanymi.

2. Frakcyjna radiofrekwencja powierzchniowa  „Thermage” z trzema końcówkami dla różnych obszarów zabiegowych.

3. RF bipolarna z funkcją chłodzenia skóry „Thermocool” z trzema końcówkami dla różnych obszarów zabiegowych.

4. RF trzybiegunowa do twarzy

5. RF multipolarna do redukcji tkanki tłuszczowej na dużych powierzchniach

6. Głowica Darsonwal z czterema pelotami szklanymi

7. Głowica igłowa do zabiegów „Plasma Skin”. 

Wybierając z pośród siedmiu zaproponowanych głowic zabiegowych można samemu skomponować urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności.

Zapytaj o cenę samodzielnie skomponowanej platformy: tel. 502339374, 516829223,  email: laser@laser3000.pl


ZOBACZ NASZE PROPOZYCJE

Model: „FRM –  1”   RF mikroigłowa z jedną głowicą, nasadki 81 igieł nie izolowanych i 49 igieł izolowanych,
wersja przenośna lub stacjonarna.

cena brutto: 19 900 zł. i 20 900 zł.

cena brutto: 20 900 zł.
cena brutto:19 900 zł.

Urządzenie przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Zapewnia istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry, likwidacje zmarszczki, jest niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.

Urządzenie wyposażone jest w głowicę z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Mikroigły mogą być wprowadzane do skóry na głębokość regulowaną w zakresie od 0,3 do 3 mm. Mikroigły nie izolowane emitują do skóry falę elektromagnetyczną na całej długości. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Szczególnie skuteczne są zabiegi igłami izolowanymi. Bardzo cienkie igły izolowane pokryte są warstwą złota i warstwą silikonu. Wyklucza to przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości. Prąd jest emitowany tylko przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból. Emisja fali radiowej ma regulowany czas od 0,2 do 3 sekund. Moc jest ustawiana w zakresie od 1 do 50 W. Częstotliwość 5 Mhz.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<


Model: „FRM –  2”   RF mikroigłowa z głowicą mikroigłową i głowicą punktową THERMAGE, dwie wersje.

cena brutto: 20 900 zł. i 21 900 zł.

Urządzeni opisane powyżej może być wyposażone w głowicę do zabiegów „Thermage”, którą wprowadza się do skóry fale radiowe mikropunktami. Wprowadzaniu do tkanki wiązki fali radiowej frakcjonowanej mikropunktami o dużej energii cieplnej, powoduje mocne ogrzanie tkanki od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikropunktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskujemy efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<


„FRM-3”  Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa z trzema głowicami: Mikroigłowa + Thermage + Thermocool

cena brutto: 25 900 zł.

WERSJA BIAŁ LUB CZARNA cena brutto: 25 900 zł.

Urządzenie wyposażone jest w trzy głowice:
1. Mikroigłowa z nasadkami 81 igieł nie izolowanych i 49 igieł izolowanych.
2. Thermage z trzema nasadkami mikropunktowymi.
3. Thermocool – RF bipolar z chłodzeniem skóry

Urządzeniem możemy wykonywać trzy rodzaje zabiegów.
1. Zabieg RF mikroigłowa typu „ThermoNeedle”
– gorące igły, polega na wprowadzaniu wiązki fali elektromagnetycznej mikroigłami z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3,5 mm. W zabiegach „ThermoNeedle” mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze oraz stymulację tworzenia nowego kolagenu. Posiadamy dwa rodzaje nasadek mikroigłowych: z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Igły nie izolowane podgrzewają tkankę podskórną na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Szczególnie skuteczne są zabiegi igłami izolowanymi. Bardzo cienkie igły izolowane pokryte są warstwą złota i warstwą silikonu. Wyklucza to przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości. Prąd jest emitowany tylko przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból.

GŁOWICA MIKROIGŁOWA 81 IGIEŁ

Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę, energii  i czasu emisji fali radiowej. Frakcyjna Radiofrekfencja mikroigłowa zapewnia doskonałą skuteczność w odmładzaniu skóry, wygładzaniu zmarszczek, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwaniu rozstępów, napinaniu skóry i jej ujędrnianiu – likwiduje nawisy skóry po ciąży i odchudzaniu.

2.Zabieg RF mikropunktowy typu „Thermage” polega na wprowadzaniu do tkanki wiązki fali radiowej frakcjonowanej mikropunktami o dużej energii cieplnej, co powoduje mocne ogrzanie tkanki od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikropunktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskujemy efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Ten typ zabiegu jest przydatny dla pacjentów, którzy mają delikatną skórę i mogą mieć uczulenie od igieł.

3. THERMOCOOL:  to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki

Głowica RF bipolarna Thermocool

wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna o częstotliwości 5 Mhz wytwarza intensywne drgania w zbitej tkance tłuszczowej powodując jej rozdrobnienie co ułatwia naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +10 do + 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem.

Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Specyfikacja:

* Częstotliwość fali elektromagnetycznej 5 Mhz
* Moc fali RF do 50 W
* Czas emisji regulowany od 0,2 do 3 sekund
* Regulacja głębokości wkłucia od 0,3 do 3,5 mm
* Ekran sterujący dotykowy 8 cali
* W zestawie 20 nasadek do wyboru z 25, 49 lub 81 igłami .
* Cena netto nasadek z igłami nie izolowanymi: 50 zł, z igłami izolowanymi: 60  zł.
* Wymiary wersja przenośna:  32 x 30 x 15 cm, waga 5 kg
* Wymiary wersja stacjonarna: 35 x 30 x 105, waga: 25 kg                                                                                                              PRZED / PO
* Zasilanie 220 – 240 V, 50Hz
* Pobór mocy 500 W

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<